صفحات پاپ آپ

X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

افتتاح حساب لایبرتی رزرو – لیبرتی رزرو ( Libertyreserve)

افتتاح حساب لایبرتی رزرو – لیبرتی رزرو 

 ( Libertyreserve) : 

 


امروز قصد داریم علی رغم وجود حساب معتبر اینترنتی پرفکت مانی (Perfect Money) که به نظر بنده همچنان بهترین حساب اینترنتی برای ایرانیان محسوب میشود به معرفی حساب دیگری بپردازیم که در ادامه دلایل این کار را خدمتتان ارائه خواهیم داد بنابراین توصیه می کنیم برای گسترش کار خود حتما این حساب را هم افتتاح کنید تا در کنار پرفکت مانی از این حساب هم استفاده نمایید.

افتتاح حساب لیبرتی رزرو

چند دلیل برای معرفی حساب لایبرتی رزرو (Liberty Reserve) :

1- دوستانی خواستار معرفی حسابی معتبر و گسترده تر از پرفکت مانی بودند و همین طور مناسب برای ایرانیان بنا به خواسته این عزیزان این بانک اینترنتی که از پرفکت مانی گسترده تر است خدمتشان ارائه میشود تا در جایی که امکان استفاده از Perfect Money  نیست دوستان بتوانند از این حساب استفاده کنند و تبادلات ارزی داشته باشند (البته توجه کنید نام ایران در لیست کشور های سایت مربوطه باشد )

۲-دوستان زیادی با این حساب در ایران کار می کنند و گزارشی از بسته شدن حساب ایرانی ها موجود نیست

۳-این بانک در کشوری است که با ایران مشکلی ندارد ،پس میشود به آن اعتماد کرد

۴-این حساب از امنیت بالایی برخوردار است و مقدار  فی دریافتی آن به ازای تبادلات ارزی بسیار منصفانه است که به صرفه است

به ادامه مطلب توجه فرمایید :

 دلایل دیگری هم هست که فکر می کنم این دلایل کافی است اما یک نکته هم باید گفت و آن هم اینکه که گاها این سایت با IP هایی که ISP های ایران به کاربران اینترنتی  اختصاص میدهند مشکل دارد و عملا سایت به نوعی قفل میشود (دلیلی منطقی برای این موضوع پیدا نکردم ) بنابر این در این مواقع می بایست از نرم افزار های تغییر دهنده آی پی (مثل اف-شکن ها) یا وی – پی- ان استفاده کرد اما این موضوع به تحریم ایران مربوط نیست چون در غیر این صورت حساب های ایرانی ها بایستی بلوکه میشد که تا به حال اینگونه نشده است.

چون افتتاح این حساب هم مشابه سایر حساب های اینترنتی مانند پرفکت مانی است که قبلا توضیح دادم به تکرار مکررات نمی پردازم اما در افتتاح این حساب این چند نکته را مد نظر قرار بدهید :

۱-موقع ثبت نام اطلاعات حقیقی خود را وارد کنید تا اگر زمانی شکایتی داشتید بتوانید اقدامی کنید

۲-نوع حساب را شخصی (حقیقی و  User انتخاب نمایید) مگر اینکه برای شرکت یا جای حقوقی بخواهید حساب باز کنید

۳-این حساب پسورد و لاگین پین (Login PIN) و مستر کی(Master Key) رو به طور اتوماتیک به شما اختصاص میده که بهتره اونها رو در جایی یادداشت نمایید بعدا می توانید از طریق تنظیمات (Setting) این موارد رو تغییر بدین .

۴-این سایت در حالت پیش فرض (Default) موقع ورود شما به سایت یک پین هم به میل شما(همزمان) ارسال میکند که همانند پرفکت مانی آن هم بایستی وارد کنید تا به حسابتان وارد شوید .

۵-موقع ثبت نام از شما یک پیغام خوش آمد گویی خواسته میشود که خودتان آن را به سایت دادید که تایید این پیغام شما هم موقع لاگین خواسته میشود شما با زدن تیک تایید وارد حساب میشوید.

۶-حساب شما دو قسمت Pay from You’r Wallet و حساب بانکی اصلی دارد که از قسمت اول به عنوان انتقال سریع و در واقع کیف جیبی استفاده میشود و برای مقادیر بالا بایستی با لاگین پین وارد حساب شوید .

۷-اگر حساب شما مدتی بیش از ۱۵ دقیقه بدون انجام عمل خاصی از جانب شما ثابت بماند به طور اتوماتیک از حساب خارج میشوید و برای کار مجدد با حسابتان دوباره بایستی لاگین کنید.

۸-اکثر نکات گفته شده امنیت بالای این حساب را میرساند البته شما می توانید از قسمت تنظیمات سطح این امنیت را تغییر دهید اما این کار توصیه نمی شود!

 در آخر مجدادا به تمام دوستان علاقمند به کسب و کار اینترنتی توصیه میشود این حساب را هم در کنار حساب پرفکت مانی داشته باشند چراکه در ادامه سعی به معرفی سایت هایی خواهیم داشت که از این حساب هم پشتیبانی کنند.

 برای ثبت نام می توانید از لینک زیرین استفاده کنید و از قسمت Create Account حساب خود را ایجاد نمایید . باز جوابگوی سوالات شما در قسمت پرسش و پاسخ  هستم . موفق باشید!

افتتاح حساب اینترنتی لیبرتی رزرو – libertyreserve